Atbildes, kuras tu meklē
Objekti apkārtnē Meklēt

Balle Rožu laukumā

Kurzemes reģions, Liepāja, Rožu laukums 5/6

Velosipēdu noma, Blue Shock Bike īre ar E-gidu un kino "Balle".

Rožu laukums ir Liepājas sirds. Kopš 18.gadsimta šajā vietā atradās Jaunais tirgus. Vēl šobrīd te var redzēt tā laika liecību - blakus esošā ēka ar diviem tornīšiem senāk ir bijusi tirgus gaļas skārņi. 1910.gadā, pēc tirgus pārcelšanas uz tagadējo vietu, pilsētas vara nolēma laukumā izveidot atklātu dārzu ar rozēm, un 1911.gadā šī vieta ieguva savu tagadējo nosaukumu - Rožu laukums. Uz rožu dobes apmales var aplūkot Liepājas sadraudzības pilsētu piemiņas zīmes, kas katra pavērsta attiecīgās pilsētas virzienā.

Ja vēlaties izstaigāt Liepāju gida pavadībā, nāciet uz Rožu laukumu - Liepājas pilsētas sirdi, katru dienu (no 1.jūnija līdz 31.augustam) plkst. 14:00 Jūs gaidīs gids ar Liepājas zaļi sarkano karodziņu rokās.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā pieejami pilsētas velosipēdi, kā arī velomaršurtu buklets pa Liepāju un Liepājas apkārtni. Papildus pieejamas aizsargķiveres un velo piekabe bērnu pārvadāšanai. Elektrovelosipēdu noma dažādām vajadzībām - no vienkārša izbrauciena pa pilsētu līdz pat speciāli organizētiem pasākumiem.

Lielākais Blue Shock Bike lepnums būs pirmais E-gids uz elektrovelosipēda. Tas ļaus Jums izmantot līdz šim nebijušas iespējas ceļot ar divriteni simtiem kilometru bez fiziskas piepūles, vienlaikus iegūstot kvalitatīvus tūrisma materiālus audio, video un teksta formā Jūsu izvēlētajā valodā neatkarīgi no tā, kur atrodaties. Aktīvākie plānotāji varēs veidot savus maršrutus digitāli, nekavējoties iegūt informāciju par distances garumu, veicamo laiku, gaidāmajiem laika apstākļiem, apskates objektiem, to cenām un pieejamību un citām priekšrocībām.

Blue Shock Bike. Tālrunis: +371 63480808; +371 29402111
Kino "Balle". Tālrunis: +371 634 80638
Liepājas Tūrisma informācijas centrs. Tālrunis: +371 634 80808; +371 29402111

Informāciju sagatavoja: Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs