Atbildes, kuras tu meklē

Par "Lietuviešu–latviešu vārdnīcu"

"Lietuviešu-latviešu vārdnīca" ir plašākās un modernākās drukātās lietuviešu-latviešu vārdnīcas (publ. 1995) elektroniskā versija, kuras lietošanu ļoti ērtu padara īpašā meklēšanas un šķirkļu pārlūkošanas vide. Vārdnīcas autori cer, ka šī vārdnīca palīdzēs latviešiem iemācīties lietuviešu valodu, lasīt presi un daiļliteratūru, izmantot grāmatas un zinātniskos rakstus par Lietuvas vēsturi, tautsaimniecību un sabiedrisko dzīvi.
Tiem, kas vēlas dziļāk izprast lietuviešu valodu, tās gramatisko uzbūvi un izrunas savdabību, noderēs precīzs vārdu gramatiskais raksturojums un pārējā vārdnīcā ietvērtā bagātīgā informācija.

Plašāka informācija par vārdnīcu

Darbs ar vārdnīcu

Apie „Lietuvių-latvių kalbų žodyną“

„Lietuvių-latvių kalbų žodynas“ – elektroninė išsamiausio ir naujausio spausdintinio „Lietuvių-latvių kalbų žodyno“ (publ. 1995) versija – patogus vartoti dėl paieškos ir įrašų peržiūros galimybių. Šio žodyno autoriai mano, kad jis padės latviams mokytis lietuvių kalbos, skaityti lietuvišką spaudą, literatūrą, knygas ir mokslinius straipsnius Lietuvos istorijos, nacionalinės ekonomikos ir visuomeninio gyvenimo temomis. Kiekvienas, norintis suprasti pagrindines lietuvių kalbos taisykles, gramatinę struktūrą ir tarties ypatybes, šiame žodyne ras informacijos apie tikslius gramatinius žodžių požymius, taip pat išsamios papildomos informacijos.

Daugiau informacijos apie žodyną

Darbas su žodynu

Latvių-lietuvių kalbų žodyną

Lietuviešu–latviešu interneta vārdnīcas publicēšanu ir atbalstījusi Valsts valodas aģentūra.

„Lietuvių-latvių kalbų žodyną“ sudaryti padėjo Latvijos valstybinės kalbos agentūra.